Oferta kliniki


Implantologia


Implanty zębów to sztuczne korzenie zębowe, które służą jako podpora dla protez lub mostów zębowych. Są one wykonane z tytanu i są bardzo trwałe. Implanty zębów są wprowadzane do kości w miejscu brakującego zęba,
a następnie przykręcane do niego specjalnym śrubami. Po kilku miesiącach procesu gojenia, implant jest gotowy do przyjęcia protezy lub mostu. Implanty zębów są bardzo skutecznym rozwiązaniem dla osób, które tracą zęby z powodu choroby, urazu lub starzenia się.

Dokładny opis usługi

Istnieją różne rodzaje implantów zębów, które różnią się między innymi materiałem, rozmiarem i kształtem. Oto niektóre z najpopularniejszych rodzajów implantów:

  1. Implanty jednoczęściowe: są to implanty składające się z jednej części, która jest wprowadzana do kości i przykręcana za pomocą specjalnej śruby. Są one bardzo proste w użyciu i szybkie w instalacji.
  2. Implanty dwuczęściowe: są to implanty składające się z dwóch części: jednej, która jest wprowadzana do kości, i drugiej, która jest przykręcana do pierwszej, są one bardziej skomplikowane w użyciu, ale uważane są za bardziej trwałe.
  3. Implanty trzeciego stopnia: są to implanty, które składają się z trzech części: jednej, która jest wprowadzana do kości, drugiej, która jest przykręcana do pierwszej i trzeciej, która jest przykręcana do drugiej. Są one najbardziej skomplikowane w użyciu, ale uważane są za najtrwalsze.

Umów wizytę 604 089 300 lub (22) 643 44 10


Lub skontaktuj się z nami przez formularz