Oferta kliniki


Stomatologia zachowawcza


Stomatologia zachowawcza to podstawowy, a jednocześnie najważniejszy rodzaj usług w naszej klinice. U podstaw leczenia zachowawczego jest zarówno leczenie zębów, jak i profilaktyka próchnicy czyli stosowanie preparatów zapobiegających, takich jak lakiery fluorowe, laki na bazie fluoru do uszczelnienia powierzchni żujących. Częścią stomatologii zachowawczej jest stomatologia estetyczna, która poprawia wygląd, kształt czy kolor zębów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów w naszej klinice poprawiamy estetykę łuków zębowych, stosując metody, które są alternatywą dla koron czy licówek protetycznych.

Z jakich materiałów i technologii korzystamy?

Do odtworzenia kształtu, koloru i funkcji zęba stosujemy najnowszej generacji światłoutwardzalne materiały kompozytowe, najlepszych renomowanych firm uznanych na świecie. Chcąc osiągnąć naturalny efekt odtworzonego zęba korzystamy z całej palety barw i przezierności. Trwałość i precyzję gwarantuje praca z użyciem najwyższej jakości bondów (klejów), które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem lekarza zapewniają szczelność i trwałość wypełnienia.

Skuteczne znieczulenie

Całkowicie bezbolesne i komfortowe dla Pacjenta przeprowadzanie zabiegów jest dla nas priorytetem. Stosujemy różne techniki znieczuleń dobierane indywidualnie dla każdego Pacjenta oraz najskuteczniejsze i bezpieczne środki znieczulające.

Leczenie endodontyczne (kanałowe) na czym polega?

Polega na oczyszczeniu kanałów korzeniowych z zainfekowanej bakteriami miazgi oraz wypełnieniu ich specjalnym, obojętnym dla tkanek preparatem. Leczenie kanałowe przeprowadza się w znieczuleniu, z użyciem endometru – urządzenia do elektronicznego pomiaru długości opracowanych kanałów. Jest ono monitorowane przy użyciu RTG – zarówno w trakcie, jak i po wypełnieniu kanałów korzeniowych. Używamy wyłącznie oryginalnych narzędzi i materiałów, zapewniając najwyższą jakość leczenia. Cena zawiera wykonanie zdjęć RTG, opracowanie i wypełnienie kanałów gutaperką.

Umów wizytę 604 089 300 lub (22) 643 44 10


Lub skontaktuj się z nami przez formularz